T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Kelhasan İlkokulu

Haberler

May

Okulumuz öğrencilerinin ve öğretmenlerinin artık bir Dikili ağacı var. Ağaçların temini ve okulumuza ulaştırılmasında bizlere yardımcı olan Konya Orman Bölge Müdürlüğüne, Aksehır Orman İşletme Şefliğine ve Ziraat Mühendisi Süleyman ARMAĞAN beye teşekkür ederiz. 

May

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN SİNEMAYA HİÇ GİTMEMİŞ ÖĞRENCİLERE SİNEMA DENEYİMİ YAŞATILDI.

May

ÖĞRENİLERİMİZİN HEYECANI VE MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ...

May

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN, VELİ VE ÇEVRE HALKININ KATILIMIYLA OKULUMZDA DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI.

ÖĞRENCİLERİMİZ BU MUTLU GÜNLERİNDE ŞİİR, RONT VE HALK OYUNLARI ETKİNLİKLERİYLE İZLEYİCİLERE MUHTEŞEM BİR GÖSTERİ YAPTILAR. EMEĞİ GEÇEN HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİZ...

Mrt

Mrt

Aziz milletimizin tarihin akışını değiştirdiği Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümüne ulaşmanın gururunu yaşarken şanlı tarihimizin ebedi kahramanları, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Türk ordusunun kahraman Mehmetçiğini, aziz milletimiz ve vatanı uğruna hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Mrt

Mrt

İLÇEMİZ JANDARMA TRAFİK EKİPLERİNCE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE TRAFİK EĞİTİMİ İLE İLGİLİ VİDEO İZLETİLDİ VE BİLGİLENDİRMELER YAPILDI.

Mrt

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün 98’nci yıl dönümü vesilesiyle milli şairimiz Mehmet Akif ERSOY´u ve aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Korkma! Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak,
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Mrt

28 Şubat Sivil Savunma Günü çerçevesinde "Deprem ve Personel Tahliye Tatbikatı" ve günün anlam ve önemi ile ilgili program yapıldı.

Ara

2/A SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZDEN  BERİVAN TAŞ´IN  VELİSİNİ ZİYARET ETTİK.

Ara

Ara

4/A SINIFINDAN YAĞMUR ÇETİN VE 7/A SINIFINDAN FİLİZ ÇETİN ÖĞRENCİLERİMİZİN VELİLERİNİ ZİYARET ETTİK.

Ara

Ara

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ MÜNAZARA YARIŞMASINA KATILDI.